E-SHOP

Nakupte si nejen LAMININE® za nejnižší dostupnou cenu v České republice.

Možná se divíte tomu smělému tvrzení, ale je to fakt. Považuji za nejvýhodnější a ekonomické řešení – nákup on-line v e-shopu výrobce LPGN. Není nutné výrobky překupovat od ,,někoho“. Realizujte si svůj nákupy dle vašich možností a potřeby

Společnost LifePharm Global provozuje e-shop pro své zákazníky po celém světě. Jde tedy o přímé spojení výrobce se zákazníky. V e-shopu pokaždé nakoupíte za nejvýhodnější ceny.

 

PREFEROVANÝ ZÁKAZNÍK získává stejné, nejvýhodnější, a bývají rozšířené i o benefity, akční ceny, lze získat i dopravu bez poplatku.

CO VYBRAT PŘI PRVNÍM NÁKUPU

Získat nejnižší ceny a tím i členství lze ihned z této stránky. Proklik pod textem vás přesměruje na on-line e-shop LPGN. Doporučuji se rozhodnout jaký balíček zvolíte. Zda výrobky LPGN budete používat jako každodenního opraváře vašeho organismu či potřebujete opravit poškozené zdraví. Většina nových zákazníků při prvním nákupu volí  aktivační balíček Laminine, který obsahuje 90 tobolek Laminine.

Platba probíhá on-line, a to díky vaší platební kartě. Platba je ochráněna a zabezpečena, informujte se ve své bance.

CO JE POTŘEBA PŘI PRVNÍM NÁKUPU 

  • zvolte si uživatelské jméno např.příjmení, přezdívku + heslo (slouží pro další přihlášení)
  • internetové bankovnictví + povolení k nákupu přes e-shop pro platební kartu (poradí vám v bance)
  • potřebné informace typu: jméno a příjmení, doručovací adresu, číslo telefonu pro sms zprávu o doručení zásilky. Tedy údaje nutné pro nákup na e-shopu, a následnou dopravu k vám
  • Osobní data spravuje a ochraňuje společnost LPGN – info o GDPR 

Proklik na e-shop LPGN – zde nakoupíte (pro zjednodušení lze nastavit i slovenštinu)