Logickou a také nejčastější otázkou je – Co to je ta Laminine ?

Vše začalo před více než 80 lety, kdy kanadský lékař John R. Davidson uskutečnil významný objev při studiu embryonálního vývoje kuřat. Opakovaným pozorováním objevil, že oplodněná vajíčka obsahují všechny důležité výživné složky nezbytné pro vývoj nového organismu. Davidson tyto složky izoloval, začal je používat na léčbu nádorů pacientů a zaznamenal v jejich léčbě výrazné pozitivní účinky. Když doktor Davidson zemřel, výzkum zdánlivě zanikl.

Téměř 50 let po jeho smrti se podařilo uskutečnit stejný objev renomovanému norskému lékaři a výzkumníku, doktoru Bjoedne Eskelandovi.

Byl to právě on, kdo tento výzkum oživil. Doktor Eskeland izoloval složku z oplodněných slepičích vajíček, která se později stala základem originální receptury výrobku Laminine.

A tím otevřel nové možnosti pro všechny lidi. Společnost LifePharm Global v duchu svého hesla Výzkum – Věda – Výsledky nabízí nyní Laminine i vám.

Jedním z nejúžasnějších objevů o Laminine, který jej odlišuje od ostatních výživových doplňků na současném trhu, je její překvapivý vliv na hladinu kortizolu v těle. Snížením hladiny kortizolu v těle můžeme zredukovat důsledky působení stresu na naše zdraví. O dalších úspěších Laminine v boji proti nemocem, vás budu postupně informovat. 

Jsem přesvědčen, že Laminine má potenciál, „opravit“ zdravotní průšvihy tisíce lidí v naší zemi.