FIBROBLASTOVÝ RŮSTOVÝ FAKTOR

 

 

FIBROBLASTOVÝ RŮSTOVÝ FAKTOR - ÚSPĚCH A FUNKČNOST LAMININE 2 zkráceně FGF2

FGF2 přeprogramuje dospělé kmenové buňky a aminokyseliny tak, aby byly transportovány do nejpotřebnějších částí v těle. Vysílá vlastní kmenové buňky do orgánů, které se potřebují regenerovat.

FGF2

zabezpečuje kvalitu kmenových buněk, jejich opravu a údržbu. Aby mohlo stále v našem těle docházet k regeneraci a opravám poškozených tkání, orgánů atd.

FGF2

se vyčerpává stárnutím, zvýšeným počtem poranění či úrazů, chronickými onemocněními atd. Nastává postupná a celková degradace orgamismu. Nemoci mají otevřenou cestu, zde již oplatí, že léky udržují při životě.

FGF2

je obsažen v Laminine, a tím je zaručena aktivace kmenových buněk. Opět může docházet k regeneraci a obnově organismu. Laminine je povážována za jediný známý zdroj FGF2, což je klinicky ověřeno.

Proč se děti vyvíjí takovým rychlým tempem? Jak může mladý člověk vydat tolik energie, a zase jí rychle dokáže opět obnovit?

Odpověď na tyto otázky spočívá v látce, nevyhnutelné pro embryonální vývoj, zvané fibroblastový růstový faktor.

Růstové faktory (info zde) v našem organismu s přibývajícím věkem bohužel ubývají, a nelze je přirozeně obnovit.

FGF zlepšuje funkci mozkových neuronů, zvyšuje hladinu aminokyselin a peptidů v buňkách. FGF se nachází v lidské placentě, časem se však z těla vytrácí, až procesem stárnutí zcela zaniká. Díky působení Laminine dochází v organismu opětovně k procesům obnovy, a regeneraci lidského organismu. A to i opakovaně, což je i klinickou dokázáno. 

 

Růstové faktory – (anglicky growth factors), jsou látky (nejčastěji bílkovinné povahy), které jsou produkované různými buňkami těla a které a ovlivňují celou řadu buněčných procesů jako například růst, proliferaci (info zde), buněčnou diferenciaci (info zde), přežití a zrání buněk či tkání. Kromě těchto funkcí mohou ovlivňovat i buněčný metabolismus. Náš organismus jako systém využívá více než 20 (info zde) růstových faktorů.

Pomůžeme a poradíme i Vám

 “ Seznámil jsem se u mnoha lidí se zlepšujícími účinky Laminine® na jejich zdravotní stav. Jak v minulosti, tak i pár měsíců zpátky. Laminine sama o sobě pomohla zlepšit zdravotní stav, snížit počet medikamentů. Zlepšila životní podmínky nemocných, a tím jim ulehčila jejich trápení. Toto a mnoho dalšího se událo bez podpory mikrocevní terapie Bemer®.

Velmi doporučuji využít obrovského synergického efektu, kdy Laminine je vstupním elementem prospěšných látek a Bemer je jejich nosičem do nejzazších koutů lidského těla.  

Vorlíček Petr