LAMININE – FAQ 

 

 

 

 

 

 

Je LAMININE lék ?

NIKOLIV. Laminine je přírodní doplněk stravy, který svoji schopnost regenerace zdraví a organismu opírá o provedené vědecké výzkumy a klinické studie. Složení a výrobní postupy jsou chráněny patenty a vychází z dlouhodobých lékařských výzkumů. Závěrem zopakuji – Laminine není určená pro diagnostiku, léčení, prevenci jakékoli choroby nebo indispozice.

Doporučuji prozkoumat informace nejen na těchto webových stránkách. Dnes již máme všichni (odborná i laická veřejnost) možnost získat mnoho a mnoho informací. Díky internetovým vyhledávačům, YouTube, mateřskému webu společnosti LifePharm Global  (dále LPGN) atd. Každý sám za sebe jsme odpovědný za své zdraví, a tím i za rozhodnutí jak s ním naloží.

Kde lze LAMININE koupit ?

Laminine a další produkty LifePharm Global zakoupíte na základě vašeho rozhodnutí přímo v e-shopu LPGN. Budu vám průvodcem při prvních krocích na e-shopu, kontakt je ZDE. Nákupní ceny v e-shopu jsou stejné pro všechny zákazníky, liší se jen počtem objednaných kusů.

Co je tedy LAMININE ?

LAMININE je kombinace extraktů z oplodněného ptačího vejce, mořského proteinu ze žraločí chrupavky a fytoproteinů z hrachu, dohromady známé jako patentovaná směs OPT9. Laminine poskytuje tělu plný řetězec 22 aminokyselin nezbytných pro buněčné zdraví. Když je Laminine v těle, začne tento řetězec aminokyselin fungovat jako přírodní „adaptogen“, přeprogramovává dospělé kmenové buňky na pohyb a opravu potřebných oblastí těla i mysli. Je to bezpečný, přírodní doplněk stravy, vytvořený v USA podle Úřadu pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) a aktuálních pravidel správné laboratorní praxe (GMP).

Proč nelze LAMININE koupit v lékárnách ?

Odpověď je prostá. Laminine je ojedinělý produkt na trhu potravinových doplňků. Její schopnosti jsou podloženy klinickými studiemi, což je v segmentu volně dostupných potravinových doplňků naprosto ojedinělé. Počátky výzkumů jsou spojeny s dramatickým lidským příběhem a fascinujícími výsledky, které provázely Laminine na cestě k úspěchu. Tento příběh si opravdu zaslouží být publikován. Sami uznáte, že předat si informace a příběh o Laminine mezi potencionálním zájemcem a právě obsluhujícím personálem lékárny, kdy ve frontě za vámi čekají (a leckdy i silně nervózní)  další zákazníci opravdu nelze. Proto existují osoby jako já.

Pro společnost LPGN  je důležité předávat příběh a informace. Osobně informovat a vytvářet vztahy prostřednictvím partnerů LPGN a jejich budoucími zákazníky. K dispozici jsou odborná videa, mnoho informací  o účincích, také i osobní zkušenosti s užíváním Laminine. Tyto osobní zkušenosti a pozitivní výsledky vedly u mnoha lidí k rozhodnutí zařadit Laminine do běžného života. To jsou fakta, která dělají Laminine Lamininou.

Jaká je denní doporučená dávka LAMININE ?

Doporučená dávkování Laminine je jedna až dvě kapsle denně, ráno a večer mezi jídly /v režimu – jsem v pohodě 🙂 /

Obsahuje LAMININE extrakt z mladé tkáně ?

Výtažek z oplodněného ptačího vajíčka, znamý také jako extrakt z mladé tkáně, byl vždycky součástí Laminine. Jak je uvedeno výše, LPGN patentovaná směs OPT9 obsahuje mořský protein, fytoprotein a extrakt z mladé tkáně z oplodněného ptačího vajíčka. LPGN nikdy nezměnil recepturu Laminine a ta vždy obsahovala extrakt z mladé tkáně v této patentované směsi.

Z jakého zdroje pochází vaječný extrakt, který používá LifePharm Global ?

Od počátku roku 2012 pochází vaječný extrakt z organické slepičí farmy ve Spojených státech, kde se slepice chovají volně ve výběhu, bez používání hormonů. Extrakt je pak získáván chlazením a odpařování za hygienických podmínek. Tento proces zajišťuje, že se řetězec bílkovin, tak důležitý pro Laminine, převede neporušený z kapalné do práškové formy. Tuto technologii vlastní výhradně LifePharm Global a mimo USA není běžně dostupná. Dříve LPGN používala vaječné extrakty z Norska. Avšak později se změnily nároky na kvalitu, dohledatelnost a dodávky našeho materiálu. V USA jsou zákony týkající se vaječných produktů zvláště přísné a LPGN je hrdá, že pracuje podle pravidel FDA a GMP.

Existují nějaké nežádoucí účinky na některou ze složek LAMININE ?

Doposud nejsou zdokumentované žádné nežádoucí účinky. Pokud užíváte Laminine dle doporučení na obalu, je bezpečná a účinná, avšak účinky jsou velmi různé podle uživatele. Rozhodně konzultujte užívání se svým ošetřujícím lékařem, a to nejen při alergii na vejce.

Mohu LAMININE  používat současně s léky na předpis nebo s volně prodejnými léky ?

Nejčastěji pokládaná otázka. A naprosto ji chápu. Přesto je nutné se řídit odpovědí plynoucí z první otázky. Pokud máte jakékoli otázky ohledně možných účinků Laminine na vaši medikaci, obraťte se na svého ošetřujícího lékaře.

Považuji za opravdu důležité zmínit, že užívání Laminine je NUTNÉ PŘERUŠIT při chemoterapii. Opětovné užívání je možné až PO UPLYNUTÍ minimálně 20 dní od proběhlé chemoterapie.

Obsahuje LAMININE – Laminin ?

Laminine neobsahuje žádný Laminin. Laminin je adhezivní molekula (molekuly na povrchu buněk způsobující adhezi/přilnutí buněk navzájem, toto přilnutí je důležité pro průběh řady reakcí, např. v imunitním systému, při zánětu, hojení ran a dalších), která se nachází na úrovni buněk. Je to substance, která nás drží pohromadě, a tak se stala částečnou inspirací pro název „Laminine“.

Mám po nákupu v e-shopu nějaké další povinnosti ? 

NIKOLIV, zákazník má právo zůstat pouze zákazníkem a čerpat případné akční výhody. Učiníte první nákup přímo přes e-shop LPGN, a stanete partnerem se statutem Zákazník. Prvním nákupem je vám vytvořena webová kancelář s unikátním přístupem pro další nákupy. Tato webová kancelář je rok od prvního nákupu provozována bez poplatků. Každý další rok je v následujících zpoplatněn částku 20 Euro. Pokud však chcete bezplatný provoz své webové kanceláře zachovat, je vždy do uplynutí 6 měsíců učinit jeden nákup v libovolné výši a složením. Příklad: učiníte první nákup k 1.lednu 2018, je nutné do 31.12.2018 učinit další nákup. Poté opět do 30.06.2019. A to vše opakovat vždy před vypršením 6 měsíců od posledního nákupu. Všechny přehledy a informace naleznete ve své webové kanceláří, ostatně jako mnoho dalších užitečných informací.

Mohu Laminine koupit jinak než osobním nákupem přímo v e-shopu LPGN ?

Věřím, že při prohledávání internetu narazíte i na tuto možnost. Většinou se však jedná o stejný postup jako na těchto webových stránkách. Ve větší míře je však zastoupena možnost, že zprostředkovatel vašeho nákupu je cizinec. Právě z těchto důvodů považuji rozumné a výhodné učinit nákup právě přes tento web.

Existuje možnost dopravy ZDARMA ?

Ano, existuje. Většinou se jedná o situaci, kdy je nakoupeno větší množství výrobků či se jedná o promoční balení.

Pokud si nebudu vědět rady s čímkoliv pomůže mi někdo ?

Ano, určitě. Jsem připraven poradit a poskytnout i mnoho dalších informací, které nenajdete na tomto webu.

 

Těším se na vás.