Nedávno jsem dostal u kafe zajímavou otázku. Co se v Tvém životě změnilo, že jsi jiný než dřív ? A děláš a žiješ jinak než do svých čtyřiceti let ? Byl jsem zaskočen, něco jsem odpověděl o zmoudření ve středním věku, o odrostlých dětech atp. Kdesi uvnitř jsem však  cítil, že to bylo ve skutečnosti jinak. A tak jsem začal rekapitulovat jak to vlastně bylo.

MINULOSTžil jsem hektický život, chtěl jsem se mít dobře. Zabezpečit svoje děti, sebe, mít prima auťák, užívat si v různých destinacích světa. Být zkrátka bohatý, nemuset moc přemýšlet o výdajích, koupit co se líbí. Plnit si své sny. Jel jsem na plný plyn, málo odpočíval, stres byl můj každodenní spolujezdec. Peníze byly hlavní motivací.

Občas jsem se potkal s lidmi, kteří mi radili zpomal. Přečti si pár knih s příběhy bohatých lidí (např. Napoleon Hill, Ivo Toman, Robert Kyiosaki a další), koukni na zajímavá videa ( např. The Secret). Ubrat plyn, a zamyslet se co dál ? Na to nemám čas…Pitomost, jen zdržování na cestě za dostatkem peněz. Často jsem používal hlášky – Promiň mám málo času…Pospíchám…Nestíhám…To je zase den…Musím ještě makat…Přehlížel jsem všechna varování které mi dávalo mé tělo. Ignoroval jsem své pocity, kašlal na intuici. Potřeboval jsem mít peníze, a času bylo málo.

INFARKT… a pak to přišlo, pumelenice z čistého nebe. Infarkt a pořádný. Najednou bylo moře času. Hadičky a elektrody sledovaly můj stav, takže jsem měl spoustu času na přemýšlení.  Za mého pobytu v nemocnici zemřeli pán i paní co jsem s nimi byl na stejném pokoji. Závěr byl jednoduchý. Když povedu svůj život stejně jako doposud, skončím zase v nemocnici. Hlavní otázkou bylo přežiji to podruhé ? Z nemocnice jsem odcházel s jasným cílem. Musí přijít změna.

ZMĚNAmusela přijít, naprostá, totální…od základů. Najednou jsem měl čas na ty knihy a videa. Dokonce i na meditaci. Rekonvalescence trvala dlouho. Vyřešit změny ve stravování – šlo rychle, v myšlení a pozitivním přístupu k životu – pomaleji. Co byl však oříšek, jak vydělávat peníze. Věděl jsem přesně co nechci. Starý způsob jsem znal, i s jeho důsledky. A tak začal jsem hledat a vytvářet to, co mi vyhovuje.

HLEDÁNÍdnes už vím, že vše se začalo vynořovat postupně. Tvořil jsem za pochodu. Nejprve bylo zapotřebí uzavřít minulost. Uklidit, po téměř ročním výpadku ze všech aktivit to byla fuška. Na mé cestě zpět mi pomohly dvě věci – bylinky a Laminine.  Vnuklo mi to budoucí směr, budu doporučovat lidem okolo sebe to, co pomohlo mně. A tehdy se zrodil konkrétní  plán, jak lze vydělávat peníze.  Jen najít způsob, aby se to dozvědělo co nejvíc lidí.

INTERNET jasně !!! Propojím dva odlišné světy. Svět bylinek a opravu kmenových buněk. Věděl jsem, že nabízet a prodávat výrobky obou společností nechci. Mám je přeci odzkoušené, využívám jejich schopností i dnes. Mohu je tedy s klidným svědomím doporučit. Rozšířil a prohloubil jsem si znalosti. Postupnou a dnes již funkční cestou byl internet. Obě obchodní společnosti mají přeci e-shopy.  Téměř všichni známe, jak je jednoduché nakupovat přes internet.

PENÍZE DÍKY INTERNETUpodařilo se mi vyřešit existenční otázku. Pracuji, i když nepracuji. Internet je skvělým, výkonným a každodenním pomocníkem. Parťák, co pracuje za mne ve vašich mobilech, tabletech a PC. Mám aktuálně čtyři informační weby, které jsou navzájem propojeny. To ony přivádí nové zájemce na stránky obou e-shopů, kde si zájemce nakoupí. Jsem partnerem obou společností, tedy AKUNA CZ i Life Pharm Global. Doporučuji, a za tuto aktivitu dostávám odměny.

PŘIDEJTE SE…a zlepšete si své zdraví, to je nejdůležitější. Peníze přijdou jako odměna za vaše doporučení. Jejich množství závisí pouze na vaši aktivitě. Doporučujte své osobní stránky, které vám bezplatně zřídím. Obsahují informace jak pro zdravé, tak pro nemocné lidi. Začněte jako já kdysi. První nákup ze mne udělal člena u obou společností, bez závazků, bez povinností. Podpořím vás, společně zvládneme víc. Vše je připraveno. Jen na vás závisí, zda se rozhodnete a vykročíte do nové etapy života. 

PS. Jak jsem na tom zdravotně dnes ? Na padesátníka super, jen jsem po tom infarktu trochu zešedivěl. Že nekecám se můžete přesvědčit osobně.

Přeji všem odvahu ke změně a zlepšující se zdraví.

Petr Vorlíček