O mě

Jsem zákazníkem společnosti LifePharm Global, a díky osobní zkušenosti jsem se rozhodl zprostředkovat své pocity a pozorování. Na začátek je podstatné zmínit, že informace na tomto webu o výrobcích LPGN vedou k jednoznačnému závěru. Výrobky LPGN nejsou určeny k diagnóze, léčení nebo předcházení jakékoliv nemoci. Tento web má pouze informativní charakter, a informace zde publikované jsou postaveny na roveň standardním doporučením.  Doporučením, které lidí dělají každý den, a které ovlivňují naše rozhodování. Tato jsou v konečném důsledku pouze a jen – rozhodnutí každého jedince, která učinil na základě informací třetích stran. Stejné je to u informací u LPGN. Věřím, že jednou nastane doba, kdy vše půjde hladce a rozumně.

LifePharm Global® je průkopníkem, bourá všeobecně rozšířené a zavedené informace o potravinových doplňcích. Lékařský výzkum již dnes ví, jak v praxi aplikovat kmenové buňky, opravovat DNA a revitalizovat organismus. Využívá informace z výzkumů z oblasti genetiky, světových výzkumů v oblasti genomiky, genové terapie, nanomedicíny, a kmenových buněk hluboce mění možnosti v současné medicíně. Budoucí změny, na jejichž prahu stojíme předčí rozsahem a rychlostí vše, co nyní známe. Fibroblastový růstový faktor, je obsažen ve výrobku Laminine.

LifePharm Global® je společnost s vlastním vývojem a aplikací inovativních poznatků ze světa genetiky, medicíny a výzkumu do produktů značky Laminine. Výrobky pokračují tam, kde ostatní produkty na trhu dosáhly svého vrcholu.  Výrobky řady Laminine patří k revolučním a průkopnickým na celosvětovém trhu anti-agingu a wellness života, a jsou na trhu wellness a anti-agingu ojedinělé.

Za obsah webových stránek společnost LifePharm Global nenese žádnou zodpovědnost.

LAMININE a všechny výrobky LPGN jsou v místě svého vzniku, a tím i prodeje posuzovány v plném rozsahu dle platné legislativy USA. Publikované informace na tomto webu, tedy pochází ze zdrojů, které jsou v souladu s výše uvedenými fakty. Tento web je pouze zprostředkovává, a všechny zde uvedené skutečnosti mají charakter osvětový, chcete-li informační.