VIDEA ze světa – smazat

Dlouho jsem přemýšlel zda zařadit i tuto rubriku. Dilema vyřešil jednoduchý fakt, ke kterému jsem dospěl. Obsah jednotlivých videí bude mít na diváky vždy dvojí dopad.

První skupina diváků – shlédne, a nic se nestane. Setrvají v dosavadním systému svého života, ještě není ten správný čas ke změnám.

Druhá skupina diváků – shlédne, a rozhodne se řešit.  Začnou hledat informace, a nastartují změnu / y.

Obě skupiny mají na své rozhodnutí plné právo. Je logické, že druhá skupina bude rychlejší než ta první. Důvod je prostý, a vychází ze statistiky o počtu nemocných v ČR. Věřím, že i lidé z první skupiny se časem posunou do druhé skupiny – tedy ke změně ve jejich dosavadních životech.

Neboť změna je událost, která se nám lidem děje nejvíce a nejčastěji. Otázkou je, jak jsme na ni připraveni reagovat.

Následující vyjádření jsou jen osobním hodnocením, společnost LPGN není za tato vyjádření zodpovědná.

Shlédněte příběhy lidí, kteří se zmiňují o výrobcích společnosti LPGN. Zprostředkují nám své osobní pocity a zkušenosti (některá videa obsahují české či slovenské titulky, jen je potřeba je zapnout).

ADHD u dětí

Roztroušená skleróza

Zlepšení: paměti, zraku a artritidy

Štítná žláza 

Onkologické onemocnění – co přesvědčilo lékaře o předčasném ukončení chemoterapie ? Shlédněte video se silným osobním příběhem.

Diabetes – snížení dávek inzulínu, zlepšení stavu diabetické nohy

Co říci závěrem ?

Výrobky společnosti LPGN zmiňované ve videích NEJSOU léky. Jen opravují poškozené.

 Prosím přečtěte si toto důležité sdělení !!!

Přesto jste viděli a slyšeli osobní příběhy lidí, kteří se rozhodli patřit do druhé skupiny. Porazili informační strach – obludu, která každý den tiše našeptává lidem, a i nadále je udržuje ve strachu ze změn.

Přeji všem lidem zdraví a sílu přejít do druhé skupiny.

Petr Vorlíček